PSYCH-K® - pokročilé možnosti sezení

Zaváděcí cena na následující 4 hluboké balancy, které vydají každý sám o sobě za několik sezení PSYCH-K®:

Podrobnější informace o těchto pokročilých možnostech sezení najdete níže.

Objednejte se na sezení metody PSYCH-K®

60-105 min. online nebo osobně v Praze

4 hluboké balancy za zaváděcí cenu 1.500 Kč osobně v Praze

Vzkazy ze situací nebo zdravotních stavů a jejich zpracování

Soustředění energie na body přesvědčení na podporu záměru - online i osobně

Na našem těle jsou body, ve kterých jsou koncentrovaná některá přesvědčení: např. sebehodnota, spokojenost, vnitřní vedení… Do příslušného bodu soustředíme energii a tím zpracujeme hned celou řadu přesvědčení, které jsou s tímto bodem spojené. Podívejte se na obrázek, kde jsou body vyznačené na mém těle.

Balanc můžeme využít pro nějaký váš konkrétní záměr, který si naformulujete, a pomocí metody PSYCH-K® pak najdeme na vašem těle body, které je potřeba pro tento váš záměr na podvědomé úrovni zpracovat.

Tento balanc je zároveň využíván i v rámci hlubokých balanců – „balanc core přesvědčení“ a „vztahový balanc“, kdy pomocí něho transformujeme „core přesvědčení“ (při core balancu), resp. výzvy, které ve vztahu jsou (při vztahovém balancu).

Balanc core přesvědčení (základy pro manisfestaci přání) - pouze osobně - zaváděcí cena

Pevné základy pro život a pro manifestaci vašich přání a cílů. 13 základních párů core přesvědčení, které se zásadním způsobem podílejí na tom, jestli žijete život podle svých představ nebo ne. Objevíte a změníte „core přesvědčení“, které vás mohou blokovat na cestě za vašimi vytouženými cíli. Např. „Vesmír je přátelské místo.“, „Chci žít.“, „Miluji sama sebe.“, „Zasloužím si být šťastná.“ apod. V rámci tohoto balancu využíváme i balanc soustředění energie na body přesvědčení (viz výše). Balanc core přesvědčení se provádí v leže a vydá sám o sobě za několik samostatných sezení PSYCH-K®.

„Zde je vidět síla Core balancu. Už od začátku jsem věděla, že tohle bude zlomové pro můj život a taky, že jo:) Už na vše dokážu nahlížet naprosto jiným způsobem a až nyní mohu konstatovat, že jsem svobodný člověk. Cítím, jak se mi do života vrací síla, láska, energie, kreativita, odvaha, sebejistota, chuť žít naplno, "veškeré" mé strachy se rozplývají. Vidím svět bez překážek, plný možností a potenciálu. Nacházím pochopení. Díky své vlastní zkušenosti teď vím, jak silné je naše podvědomí a jakým způsobem nám dokáže zkomplikovat život. Nemám již potřebu rozebírat ostatní ani je soudit. Věci jsou prostě takové jaké jsou. Jde jen o to, jak se já k nim postavím.“
Jana Stehlíková
teamleader v logistice

Vztahový balanc - pouze osobně - zaváděcí cena

Primárně je cílem balancu prohloubení porozumění mezi dvěma lidmi. Transformujeme záležitosti, které jsou pro ně ve vztahu výzvami. Po balancu uvidíte váš vztah jasněji a budete schopni věci řešit konstruktivně a s nadhledem. Můžete takto řešit svůj vztah s partnerem, rodičem, dítětem, jiným člověkem, anebo také např. s penězi, prací, svým tělem nebo jeho částí apod. V rámci tohoto balancu využíváme i balanc soustředění energie na body přesvědčení (viz výše). Tento balanc vydá sám o sobě za několik samostatných sezení PSYCH-K®.

Balanc navázání pouta se životem (life bonding) - pouze osobně - zaváděcí cena

Hluboká vedená meditace, kdy pomocí dechu transformujeme trauma z vlastního narození a strach ze smrti. Díky tomu, že se zpracujete vlastní okamžik narození a porod a přijmete smrt jako přirozenou součást života, navážete mnohem hlubší pouto se životem. Často se to projeví větší radostí ze života nebo zvýšením energie. Balanc navázání pouta se životem se provádí v leže a vydá sám o sobě za několik samostatných sezení PSYCH-K®.

Raport balanc na zlepšení komunikace - pouze osobně - zaváděcí cena

Balanc má část verbální a neverbální. Po balancu se budete umět podvědomě naladit na druhé lidi tak, abyste komunikovali způsobem, jakému oni rozumí. Vzniká tím větší důvěra a porozumění. Zároveň si ale budete umět při komunikaci i lépe udržet svoje hranice. Tento balanc je vhodný pro všechny, kteří pracují s lidmi (koučové, terapeuti, učitelé, manažeři apod.). Také se hodí pro lidi, kteří mají pocit, že jim ostatní nerozumí. Tento balanc vydá sám o sobě za několik samostatných sezení PSYCH-K®

Raport balanc mě teda dostal:) Takovou legraci jsem nečekala:) Byl to unikátní zážitek, kdy jsem cítila, jak se s vámi sbližuji a užívám si vaší přítomnosti, vaší rozvernosti, lehkosti vašeho bytí a přirozenosti:) Dle mého názoru a své zkušenosti v sobě tento balanc skrývá mnohem víc. Uvědomuji si, že komunikace je základ pro lidskou součinnost a pochopení a co víc, pro komunikaci k sobě sama, protože tam vše začíná. Díky němu se mi rozjel vnitřní dialog na naprosto jiné úrovni. Myslím, že zde došlo k velkému zlomu a zde se začaly bortit bariéry ohledně upřímnosti sama k sobě. Chtělo to odvahu nahlédnout do všech zákoutí své mysli, ale odměnou je mi teď má vlastní svoboda a sebeláska.“
Jana Stehlíková
teamleader v logistice

Vzkazy ze situací a zdravotních stavů - online i osobně

Pomocí tzv. vzkazového protokolu se ptáme, co vám daná situace nebo zdravotní stav přináší za vzkaz. Dostanete doporučení na konkrétní přesvědčení, které je potřeba zapsat do vašeho podvědomí a pomocí metody PSYCH-K® ho tam zapíšeme. Těch vzkazů k jednomu tématu bývá obvykle více. Díky tomu, že pochopíte tu lekci, často není dále třeba, aby daná situace či zdravotní stav ve vašem životě přetrvávala i nadále nebo se opakovala. Hodí se na akutní zdravotní stavy i chronické, nemoci, úrazy, alergie apod. a lze se ptát na situace jako např. že dítě je často nemocné, jakákoliv nehoda, klient odřekl zakázku, jakékoliv situace, které se nám v životě opakují např. ve vztazích apod.

„Absolvovala jsem u Lenky sezeni PSYCH-K® jako pomoc na má zablokovaná záda. Měla jsem je od neděle a zrovna středa byla hodně krizova, obrovské bolesti, že jsem nemohla nic, ani sedět. A světě div se, po sezení byly bolesti tak o 70% menší. Přiznám se, že jsem této technice úplně nevěřila, ale funguje to. Takže Leni, moc za vše dekuju.“
Andrea Blažková
bankéřka pro firemní klientelu

Transformace stresu / strachu - online i osobně

Krátký balanc, který je dle potřeby součástí běžného sezení PSYCH-K®. Během sezení jich stihneme klidně i více. Cílem této techniky je změnit vaše vnímání situace, která vás stresuje nebo kde cítíte strach. Vaše pocity se transformují do stavu, kdy věci vnímáte ve stavu klidu a míru. Někdy stres / strach zmizí úplně, někdy je následně třeba věc podpořit dalšími cílovými prohlášeními, kde si přesně naformulujete, jak to chcete v životě prožívat. Toto je velmi mocná technika, která pomáhá i s fóbiemi, úzkostmi, depresivními stavy apod. Také pomůže na nějaký problém, který se vám nedaří vyřešit, protože po transformaci vidíte věc z nadhledu a konstruktivně a najednou vás napadají řešení, která jste předtím neviděli.

"Po sezení PSYCH-K vnímám ve svém životě velký posun. Jako bych se uvolnila a spolu se mnou se uvolnil i manžel. Dostal odvahu zajít za zaměstnavatelem ohledně přidání mzdy a zadařilo se!!! Já jsem v práci zastupovala kolegyni a wow - na výplatě ODMĚNA!!!😁 Kromě toho jsem si všimla, že se mi od sezení PSYCH-K zlepšila komunikace, sebevědomí a sebevyjadřování, ačkoliv jsme tohle téma na sezení vůbec neřešily. Děkuji."
Alexandra Michalčík
pracovnice v průmyslové výrobě

Objednejte se na sezení metody PSYCH-K®

60-105 min. online nebo osobně v Praze

Kdo je Lenka Burkertová

Lenka Burkertová je žena, partnerka skvělého muže a máma malé holčičky.

Prošla si cestou plnou vztahových karambolů, roky toužila po miminku. Trvalo jí dlouho než přišla na to, že musí začít u sebePomocí různých cest a metod osobního rozvoje postupně zlepšovala svůj život až potkala svého životního partnera a založila s ním rodinu.

Dnes předává dalším ženám to, co se na své cestě naučila. Už dávno přišla na to, že cesta vede přes změny podvědomého nastavení. Když objevila metodu PSYCH-K®, tak věděla, že našla svatý grál. Tato úžasná metoda funguje nejen rychle a efektivně, ale je to navíc příjemná a bezpečná metoda. Dnes už je Lenka Burkertová zkušenou facilitátorkou metody PSYCH-K®, má za sebou stovky úspěšných sezení a desítky spokojených klientů/klientek. 

Veškerými aktivitami, které dělá, podporuje ženy (a někdy i muže), tak, aby byly samy sebou a žily díky tomu lepší a šťastnější život.

Celé sezení PSYCH-K® trvá 60-105 min. a probíhá se mnou online nebo osobně v Praze.

Cena jednoho sezení je 1.400 Kč online / 1.900 Kč osobně

Zaváděcí cena na 4 hluboké balancy je 1.500 Kč – pouze osobně (1 sezení = 1 hluboký balanc, který vydá za více běžných sezení PSYCH-K®)

Online sezení probíhá přes aplikaci ZOOM nebo FB messenger.

Osobní sezení probíhá na Praze 1, v docházkové vzdálenosti od metra Staroměstská.

Chci se objednat na sezení PSYCH-K® >>>

Pro objednání hlubokého balancu za zaváděcí cenu 1.500 Kč osobně v Praze mi napište e-mail na lenka@bytsamasebou.cz nebo SMS na 724 357 164.

Osobní sezení PSYCH-K® probíhá v tomto nádherném prostoru na Praze 1, v docházkové vzdálenosti od metra Staroměstská.

Proč miluju metodu PSYCH K®:


Mění se mi život před očima.

– Cítím uvnitř sebe víc energie a radosti.

– Cítím větší naladění na sebe sama a na svou intuici.

Práce se stresem – pomocí PSYCH-K průběžně zpracovávám stresové situace, které mě potkávají a žiju v mnohem větší pohodě.

– Mohu se ptát na situace, které mě potkávají a zjišťovat, jaký vzkaz mi tato lekce přináší a zároveň si ten důvod hned zpracovat.

Ten pocit uvnitř před balancem a po balancu: Když říkám před balancem nahlas cílové prohlášení, nevěřím tomu. A když ho říkám po balancu, přijde mi to naprosto přirozené.

To se nedá popsat, to se musí prostě zažít! 🙂

Rozhovor o metodě PSYCH-K® a o tom, jak lze pomocí ní řešit psychosomatické příčiny nemocí
(jde o vzkazy ze situací a zdravotních stavů)

Objednejte se na sezení metody PSYCH-K®

60-105 min. online nebo osobně v Praze

Máte nějaké otázky? Potřebujete pomoc?

Napište mi e-mail na lenka@bytsamasebou.cz nebo SMS na 724 357 164.

Ráda Vám na vše odpovím a pomohu Vám.