OBJEDNÁVKA SEZENÍ PSYCH-K®

TÍMTO NÁKUPEM ZÍSKÁTE:

INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ PSYCH-K®

ANO, souhlasím

že sezení trvá 60-105 min.

ANO, souhlasím

že sezení probíhá s Lenkou Burkertovou - online nebo osobně v Praze (v centru - 500m od metra Staroměstská)

ANO, souhlasím

že sezení je potřeba absolvovat do 3 měsíců od objednání

ANO, souhlasím

že termín online sezení si rezervuji elektronicky přes odkaz na kalendář, který mi přijde do e-mailu, termín osobního sezení si domluvím individuálně s Lenkou Burkertovou e-mailem (pokud chcete znát nejbližší možné termíny nebo máte S.O.S. situaci, napište mi na mail, tel. nebo messenger)

ANO, souhlasím

že nabízené termíny online sezení jsou pondělí 16-21h. a pátek 11-18h. a občas nějaký jiný večer 19-21h., termíny osobních sezení jsou pouze pondělí 16-21h. (mimo tyto termíny je možné se domluvit individuálně za příplatek)

ANO, souhlasím

že v případě osobního sezení se může výjimečně stát, že volné termíny budou za více než 30 dnů od objednání, v případě online sezení bývá obvykle několik volných termínů ve lhůtě do 30 dnů od objednání

ANO, souhlasím

že zaplatit mohu kartou online nebo bankovním převodem

Pro objednání hlubokého balancu za zaváděcí cenu 1.500 Kč osobně v Praze mi napište e-mail na lenka@bytsamasebou.cz nebo SMS na 724 357 164. (Balanc core přesvědčení, vztahový balanc, balanc navázání pouta se životem, raport balanc.)

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Děkuji Vám za důvěru

Gratuluji vám k rozhodnutí vzít svoje štěstí do vlastních rukou a začít si tvořit život podle svých představ pomocí metody PSYCH-K®.

Slibuji, že na našem společném sezení PSYCH-K® udělám všechno pro to, aby se Vám to podařilo co nejdříve a co nejlépe.

"Když jsme spolu před dvěma měsíci začaly, byla jsem totální vyhořelá hromádka neštěstí, která byla kousek od toho si ublížit. Metoda Psych-K mě doslova a do písmene postavila na nohy. Cítím, jak se mi do života vrací síla, láska, energie, kreativita, odvaha, sebejistota, chuť žít naplno, "veškeré" mé strachy se rozplývají.“
Jana Stehlíková
"Po sezení PSYCH-K vnímám ve svém životě velký posun. Manžel dostal odvahu zajít za zaměstnavatelem ohledně přidání mzdy a zadařilo se!!! A já - na výplatě ODMĚNA!!! Kromě toho se mi od sezení PSYCH-K zlepšila komunikace, sebevědomí a sebevyjadřování, ačkoliv jsme tohle téma na sezení vůbec neřešily."
Alexandra Michalčík
"Sezení PSYCH-K bylo pro mě velmi převratné. Za 4 měsíce se událo hodně změn v mém životě, ve všech pilířích lidského života. V partnerských vztazích byla změna nejrychlejší - do 14 dnů, změna byla i v oblasti bydlení a pracovně. Leni, děkuju, díky tobě teď žiju život víc podle sebe."
Vanda Melicharová
"Zkusila jsem metodu PSYCH-K a určitě doporučuji, pomohlo mi to ve spoustě věcí, mám krásný vztah, po kterém jsem toužila a nadále pracuji na sobě. Děkuji ještě jednou!"
Adriana Glosrová
„Absolvovala jsem u Lenky 2 sezeni PSYCH-K®. První - trápily mě výbuchy vzteku z vyčerpání, stresu atd.... Jsem od té doby v podstatě v pohodě a vyklidněná. Druhé byla pomoc na má zablokovaná záda. Měla jsem obrovské bolesti, že jsem nemohla nic, ani sedět. Po sezení byly bolesti tak o 70% menší. Přiznám se, že jsem této technice úplně nevěřila, ale funguje to.“
Andrea Blažková
"Sezení Psych-K jsem s Lenkou absolvovala už vícekrát a pokaždé se po sezení začaly dít krásné „shody náhod", které mi přinesly přesně to, co mě podpořilo v mých záměrech. Moc se mi líbí Lenčin profesionální, ale zároveň lidský přístup, díky kterému se cítím v bezpečí,."
Pavla Heřmanovská
„Sezení Psych-K s Lenkou mi moc pomohlo. Okamžitě po sezení jsem začala plnit svoje akční kroky a nejen je, šla jsem ještě dál. Zbavila jsem se pochyb, strachu být vidět a začala jsem zářit. Děkuji a velmi doporučuji.“
Kateřina Jungwirthová
„Myslim si, ze Lenka ma svojou osobnostou uzasny predpoklad na tuto pracu s klientami, ja po 2 sedeniach vnimam u seba skvely posun a som vdacna Lenke za hlbkoky ludsky, osobny pristup a jej profesionalitu. Zazila som, že PSYCH-K je funkcne a prinosne.“
Barbora Solárová
"Jsem nadšená. Lenka je úžasný průvodce touto metodou, je citlivá a vnímavá. Jednoduchost a efektivnost této metody mě velmi oslovila. Po sezení jsem se cítila skvěle, nabitě a změna omezujícího přesvědčení, kterou jsme společně udělaly, skutečně trvá."
Renata Vodičková

Potřebujete pomoc?

Napište mi e-mail na lenka@bytsamasebou.cz nebo SMS na 724 357 164.

Ráda Vám poradím a pomohu.