Koučování s Lenkou

s technikami NLP

Rezervujte si koučování 35 min. ZDARMA

Za 35 minut stihneme probrat vaši situaci a vyzkoušíte si některou z technik NLP, která vás může hodně posunout už po této jedné půlhodince.

"Chci Vám ještě s odstupem času poděkovat za NLP koučink v červenci. Teď po pár měsících jen koukám, že přesně to, co jsem si v té vizi s Vámi vytvářela, se zhmotnilo. To je úžasné, jak to skvěle funguje. V červenci jsem vůbec netušila JAK, ale všechno se postupně poskládalo."
Pavla Heřmanovská
www.pavlahermanovska.cz
"Zažila jsem s Lenkou 6 koučovacích sezení NLP a byla jsem absolutně nadšená! Lenka je báječná, empatická, milá, vstřícná a metoda NLP je fakt výborná! Není to několikahodinové plácání o hledání příčin a důsledků, ale prostě si sedneš, zavřeš oči a odcházíš s jiným pohledem na danou věc a s odstupem času zjistíš, že funguješ dál, úplně jinak a vlastně bez nějaký velký námahy. Fakt to funguje! Všechny techniky NLP, co jsme prošly, mi přijdou snadný a neinvazivní. Vždycky, když jsme končily, tak jsem koukala, co ze mě vypadlo a že to tak je, jenom na to normálně vůbec nepřijdeš. Totální WAU efekt! Navíc Lenka je fakt citlivá, ví kdy může trochu přitlačit a kdy má naopak ubrat, a vzhledem k jejím schopnostem a zkušenostem má nadhled. Takže doporučuju na 110%."
Markéta Augustovová
úřednice
"Měla jsem s Lenkou celkem pět sezení koučování s technikami NLP. Z technik mě nejvíce zaujaly dvě: V prvním případě se během 10-15 minut změnily moje velmi negativní pocity při určité situaci na pozitivní. Ve druhém případě jsem cítila, že i moje podvědomí touží po tom samém, co moje vědomí, že nemám uvnitř sebe žádné překážky ani bloky, které by tomu bránily. Je to velmi osvobozující a lehký pocit 😍 Lenka je velmi laskavá a empatická průvodkyně, které záleží na ostatních lidech, ráda je provádí díky svým znalostem a zkušenostem k lepšímu a plnějšímu životu a cítím z ní, že je to i jejím posláním ❤️"
Michaela

Kdo je Lenka Burkertová?

Lenka Burkertová je žena, partnerka skvělého muže a máma malé holčičky.

Prošla si cestou plnou vztahových karambolů, roky toužila po miminku. Trvalo jí dlouho než přišla na to, že musí začít u sebe. Navštívila spousty kurzů a seminářů osobního rozvoje, přečetla hromady knih, vzdělávala se na internetu. Postupně zlepšovala svůj život až potkala svého životního partnera a založila s ním rodinu.

Dnes předává dalším ženám to, co se na své cestě naučila. Také si doplnila a průběžně dále doplňuje odborné vzdělání. Původní profesí stavební inženýrka je dnes průvodkyní žen na cestě za lepším životem, koučkou NLP (s mezinárodní certifikací NLP Practitioner) a facilitátorkou metody PSYCH-K® (metoda na změnu podvědomých přesvědčení).

Veškerými aktivitami, které dělá, podporuje ženy (a někdy i muže), tak, aby byly samy sebou a žily díky tomu lepší a šťastnější život.

Jak koučování probíhá?

Koučování probíhá online. Potřebujete si jen vyhradit nerušený čas a mít k dispozici počítač nebo telefon.

Koučování je důvěrný rozhovor mezi vámi a mnou na vaše téma. Můžeme využít platformu ZOOM, videohovor přes FB messenger nebo se domluvit i telefonicky.

Nejdříve vás vyslechnu, povíte mi, jaké téma potřebujete řešit. Doptám se vás případně na některé věci a navrhnu postupy a techniky, jak vaše téma řešit. Směřuju vás tak, abyste si odpovědi na vaše otázky našla sama v sobě, ve svém nitru. Budu vám citlivou průvodkyní, abyste našla klíč k řešení vašich témat. Umím podpořit a naslouchat a když je potřeba i jemně vás popostrčit, abyste se posunula vpřed.

Moje klientky oceňují především moji citlivost, vnímavost, podporu, a také moje vhledy na jejich témata.

Ve své práci využívám techniky NLP. To je neuroligvistické programování, tedy programování mozku pomocí jazyka. Techniky NLP jsou skutečně transformační, sahají hluboko do vašeho podvědomí a umí vám nabídnout pohledy a řešení, která byste sama hlavou nevymyslela. Díky technikám NLP se transformuje vaše osobnost, a proto je změna skutečná a trvalá.

Doporučený rozestup mezi koučovacími sezeními je 1-2 týdny. Mezitím plníte akční kroky, na kterých se společně dohodneme.

Ceník koučování

Vyberte si, jestli vám vyhovuje koučování na 1,5h. nebo na 1h. Osobně preferuju koučování na 1,5h., a proto ho zvýhodňuji cenou.

Koučování na 1,5h.

1,5h. koučování – 1.000 Kč

Balíček 3x 1,5h. – 2.700 Kč

Balíček 6x 1,5h. – 5.000 Kč

Koučování na 1h.

1h. koučování – 800 Kč

Balíček 3x 1h. – 2.200 Kč

Balíček 6x 1h. – 4.000 Kč

Díky koučování získáte:

Objednejte si koučování se mnou:

Napište mi e-mail na lenka@bytsamasebou.cz

a domluvíme se na podrobnostech.

2022 © Lenka Burkertová / Kontakt: lenka@bytsamasebou.cz / Obchodní podmínky / Ochrana osobních údajů