Ženský kruh s Lenkou: Přitáhni si skvělého partnera

(místo: Praha 4 - kousek od metra)

Přijďte si užít nádhernou ženskou energii a sdílení v kruhu podobně naladěných žen a vyzkoušejte si jednoduché techniky, které vám pomohou přitáhnout báječného muže do vašeho života.

Toužíte po tom mít úžasného muže?

Žijete si svůj život, ale cítíte se v něm tak trochu sama? Toužíte navázat vztah s prima mužem a pak si ho udržet?

Možná, že v koutku duše doufáte, že se váš muž snů brzy objeví, ale on pořád nepřichází. Možná, že už jste prostě unavená z dalšího seznamování a dalších rozchodů a možná máte chuť se na to všechno vykašlat. Protože už nechcete zažívat další zklamání.

Co kdybych vám řekla, že všechno závisí jen a jen na vás? Co kdybych vám ukázala, že svoje štěstí si často blokujeme sami svojí hlavou?

Nebo chcete prostě jen chvíli vypnout, odpočinout si a načerpat novou energii?

Možná, že se chcete jen svěřit a získat pochopení bez toho, aby vás někdo soudil nebo vám něco předhazoval. Chcete zažít prostředí plné podpory a sounáležitosti, kde vám nikdo nikoho nebude dohazovat? Co kdybych vám nabídla příjemnou společnost podobně naladěných žen, které vás vyslechnou a přijmou takovou, jaká jste?

Ženský kruh jako bezpečný prostor pro ženské sdílení, podporu a sounáležitost

Ženy se odpradávna scházely, aby společně draly peří a přitom si vyprávěly příběhy a předávaly vzájemně zkušenosti, inspiraci a moudrost. Tato setkání byla vždy plna podpory a sounáležitosti. V dnešní době na tuto tradici navazují ženské kruhy.

 

Ve svém životě jsem se zúčastnila už spousty ženských kruhů a vždy to pro mě bylo velmi příjemné. Na každém ženském kruhu jsem se cítila nádherně, jemně, žensky a hlavně sama sebou. Cítila jsem, že mě ostatní ženy neposuzují, ale berou takovou, jaká jsem, a to bylo velmi… nenapadá mě lepší slovo než vyživující. Jako bych vždycky dostala obrovskou dávku energie, kterou jsem ale získala tak jemně a citlivě.

Postupem času jsem začala organizovat ženské kruhy sama. Témat, které se na ženských kruzích řeší, je spousta, a partnerské vztahy jsou jedním z těch nejčastějších. Já mám dnes báječného muže a úžasnou holčičku. Předtím jsem si ale prošla krušnou cestou plnou vztahových karambolů. Muži, kteří do mě byli na začátku velmi zamilovaní, mě z ničeho nic po pár měsících opouštěli a já netušila proč.

Když nenacházíme toho pravého partnera,
často hledáme problém všude jinde, jenom ne v sobě

Cítila jsem se mizerně a hledala jsem, kde je problém. Proč mám takovou smůlu, že pořád potkávám ty nesprávné muže? Dala jsem se na cestu osobního rozvoje a postupně začínala chápat, že problém není v těch mužích, ale ve mně. Bylo to bolestné zjištění, ale aspoň už jsem měla směr, kterým se vydat. Problém totiž není v tom, jak vypadáme nebo jestli máme dost příležitostí k seznámení.

Jde o to, že jsme často příliš ovlivněny prožitými zkušenostmi a zážitky, které jsou zasuty někde hluboko v našem podvědomí, o to víc ale ovlivňují náš život. Na základě těch zkušeností totiž nějak působíme na vše kolem nás a život nám zpátky vrací to, co navenek vyzařujeme.

Ženský kruh jako cesta k tomu být sama sebou

Řešení je tedy být sama sebou ve své podstatě, bez vlivu těchto nepříjemných zážitků z minulosti. Teprve potom si přitáhneme do života partnera, který bude ideální přesně pro nás. Ženské kruhy jsou jednou z cest, jak se dostat blíže ke své podstatě. Jak doslova vyživit svoji duši a moci odhodit všechny masky, které denně nosíme.

Program ušitý na míru našemu záměru přitáhnout si skvělého partnera do života

A proto jsem jako téma svých ženských kruhů zvolila „Přitáhni si skvělého partnera“. Mám totiž spoustu zkušeností, jak se naladit na svou podstatu a dostat se blíže k sobě samé, zejména s ohledem na to, když si přejeme potkat toho pravého. Bylo to téma, které jsem dlouho řešila a nakonec úspěšně vyřešila. Můj ženský kruh je tedy ušitý na míru tomu, abychom se „ladily“ na svého nového budoucího partnera, abychom si přitáhly do života někoho, s kým nám bude prostě dobře.

„Lenka je velmi vnímavá, citlivá bytost, která zároveň stojí nohama na zemi. Ušla velký kus cesty poznání, a tak je skvělé, že se o své zkušenosti dělí s ostatními formou ženských kruhů, protože má hodně co předat. Na ženském kruhu s Lenkou jsem se cítila v klidu a bezpečí, uvědomila jsem si tam některé souvislosti. Její ženský kruh byl plný pokory a důvěry, že vše je v pořádku. Sdílení s Lenkou je velmi jemné, klidné, dokáže člověka pochopit, podpořit i nabídnout možné řešení. Bylo vidět, že své ženské kruhy má pečlivě připravené.“
Hana Kudová
projektantka přírodních staveb

Jak bude ženský kruh probíhat?

Sejdeme se venku v přírodě a sedneme si do trávy tak, abychom vytvořily kruh. Nejprve se vzájemně krátce představíme. Následovat budou jednoduchá mentální cvičení nebo chcete-li techniky, které vám pomohou naladit se na svou podstatu. Pomocí těchto technik vlastně budete poznávat samy sebe.

Pomocí jednoduchých technik zaměřených na přitáhnutí si partnera do života se naladíte na sebe sama ve své podstatě

Tyto velmi jemné a vlastně poměrně nenápadné techniky a cvičení jsou mnou pečlivě vybrané se záměrem přitáhnout si skvělého partnera do života. Budou probíhat tak, aby vás navedly k tomu, že si samy uvědomíte, kde mohou být vaše vnitřní bloky, které vám brání navázat trvalý láskyplný vztah s mužem podle vašich představ. Už jen to uvědomění často vede k rozpuštění těchto vnitřních bloků. Kromě toho bude dost prostoru ke sdílení, které je nesmírně léčivé.

Bezpečné prostředí, jemná posilující energie, vzájemná podpora a přijetí

Kruh podobně naladěných žen každou z vás podpoří a přijme takovou, jaká jste. Ženský kruh totiž vytvoří nádhernou jemnou energii, která je sama o sobě velmi posilující a vyživující. Je to bezpečné prostředí, kde si můžete dovolit se uvolnit a odhodit všechny masky. Velmi nenásilnou formou nás tak ženský kruh dostává blíž k naší podstatě, což je nejlepší cesta k tomu, jak si přitáhnout do života báječného muže.

Ženský kruh s Lenkou: Přitáhni si skvělého partnera

Živé setkání v Praze

Živé setkání max. 10 žen v Praze podblíž metra.
Setkání ve formě ženského kruhu.
3 hodiny venku v přírodě.


Techniky na přitáhnutí partnera

Jednoduché techniky zaměřené na přitáhnutí si partnera.
Tyto techniky vám pomohou poznat sama sebe ve své podstatě.
Budete ladit svou mysl na šťastný partnerský život.
Techniky, které povedou k uvědomění si vašich vnitřních bloků.
Důležité aha-momenty pro váš budoucí láskyplný vztah s mužem.

Sdílení

Sdílení v kruhu podobně naladěných žen, které je léčivé.
Vzájemná podpora.
Naslouchání a přijetí od ostatních žen.
Zkušenosti a inspirace od ostatních žen z kruhu.

Nádherná energie a bezpečné prostředí

Jemná posilující a vyživující energie kruhu.
Bezpečné prostředí.
Uvolnění a odpočinek.

Ženský kruh není klábosení s kamarádkami ani jednostranné poradenství

Nečekejte žádné bezduché tlachání o tom, jak dalším ženám nevycházejí vztahy, ani rady z mé strany, co máte dělat, abyste si našly muže. Ženský kruh má svá pravidla, díky kterým dokáže divy. Pokud jste nikdy nebyly na ženském kruhu, budete překvapené, jak moc je to jiné než klasické klábosení s kamarádkou.

Já osobně jsem absolvovala desítky ženských kruhů a také kurzů osobního rozvoje, přečetla jsem spousty knih a vzdělávala jsem se i na internetu. Sama jsem několik let řešila, že mi vztahy opakovaně krachovaly, a aktivně jsem vyhledávala možnosti, jak tenhle svůj problém vyřešit.

Odpovědi si najdete samy v sobě pomocí mnou pečlivě vybraných metod,
které vás navedou

Díky tomu jsem posbírala řadu nenásilných, ale zato velmi efektivních metod, jak pomoct sama sobě. Celé je to o tom, že odpovědi si najdete každá sama v sobě, já vám budu jen průvodkyní, která vás k nim jemně navede. A ženský kruh vám k tomu vytvoří bezpečné prostředí, které vás podpoří a přijme takové, jaké jste.

"Ženský kruh s Lenkou byl pro mne velmi vyživující, naplňující mou něžnou podstatu. Vyhovovalo mi bezpečné prostředí, intimní atmosféra a cvičení, skrze která jsme objevovaly samy sebe a pomáhaly si navzájem rozvíjet to nejlepší v nás. Ve zkratce smích, slzy, propojení, sesterství, podpora. Pravidelné setkávání v ženském kruhu doporučuji každé ženě jako prostředek k sebepoznání a dobití baterek."
Dagmar Stinga
drážní zaměstnankyně
„S Lenkou jsme spolu organizovaly ženské kruhy a moc mě to s ní bavilo. Lenka je spolehlivá, kreativní, umí podpořit a naslouchat, zároveň skvěle poradit, když je třeba... má úžasnou povahu a dokáže skvěle stmelovat ženy ve skupině. Jestli někoho doporučuji k vedení ženských kruhů, pak Lenku.“
Renata Strnadová
průvodkyně turistů po Evropě

Ženský kruh s Lenkou: Přitáhni si skvělého partnera

Termín: Neděle 9.8. 2020, 15:30 - 18:30 hod.

Místo: Praha 4 - kousek od metra

Cena:

450 Kč vč. DPH

300 Kč vč. DPH

při platbě do 5.8. 2020 23:59 hod.

Kapacita pouze 9 žen!

Můžete si koupit večeři pro jednoho v průměrné pražské restauraci nebo získáte:

Přitáhněte si skvělého partnera na ženském kruhu s Lenkou – účast si zajistíte zde:

Praktické informace

Kde se ženský kruh koná?

Na Praze 4 cca. 10 min. pěší chůze od stanice metra.
Parkování autem v místě je velmi omezené, ale je možné zaparkovat zdarma kousek od toho místa a dojít cca. 10 min. pěšky.
Je to louka na okraji lesa.
Informaci o přesném místě konání dostanete e-mailem po zaplacení.

Co s sebou?

Pohodlné oblečení aktuálního dle počasí.
Podložku na sezení - sedíme venku na trávě.
Pití, event. malou svačinku.
Papír a tužku na poznámky
Deštník nebo pokrývku hlavy + opalovací krém podle počasí
(ale budeme částečně pod stromy a ve stínu).
Otevřenou mysl 🙂

Nejčastější otázky a odpovědi

Opravdu si po ženském kruhu přitáhnu partnera?

To samozřejmě nemůžu slíbit. Můžu slíbit, že poznáte trošku víc sama sebe. Že pravděpodobně zažijete nějaký aha-moment a malinko se změní nastavení vaší mysli. Že se po ženském kruhu budete nejspíše cítit líp, budete mít větší radost ze života a budete pravděpodobně vyzařovat trošičku jinou energii, která bude více přitahovat ty správné muže. Na druhou stranu nevím, jaké je vaše aktuální nastavení. Možná vám bude stačit jedna akce a vše do sebe zapadne. Možná budete potřebovat delší dobu. Nejlepší cestou je navštěvovat podobné akce co nejčastěji, pak může změna nastat poměrně rychle.

Chtěla bych přijít, ale partnera mám a jsem spokojená.

Blahopřeji. Na ženském kruhu vás ráda přivítám i tak. Ženský kruh je otevřený všem ženám. Techniky, které budeme dělat, jsou sice zaměřené na přitáhnutí si partnera, ale zejména jsou o tom, abychom poznávaly samy sebe a ladily se na svou podstatu. Takže rozhodně můžete absolvovat celý program, poznat více sama sebe a zlepšit si kvalitu života v jiných oblastech. A zažít si tu krásnou energii ženského kruhu, která vás vyživí a posílí.

Co když nebudu chtít některé věci dělat?

Nemusíte. Všechno je dobrovolné. Můžete klidně jen poslouchat nebo si některé věci dělat jen sama pro sebe a nesdílet je s ostatními ženami. I to vám může přinést hodně. Ženský kruh je především o tom, abyste se cítila dobře.
 
Mám špatnou zkušenost z ženského kolektivu – intriky apod. Rozumím si spíš s muži. Je akce vhodná pro mě?

Akce je vhodná pro všechny ženy, které mají chuť přijít. Ženský kruh není o soupeření, ale o vzájemné podpoře, důvěře a přijetí, takže tam je úplně jiná energie než se kterou jste se pravděpodobně setkala jinde. Většina žen, i těch, které mají pocit, že nejsou dost „ženské“, se v ženském kruhu cítí velmi dobře. Nalaďte se na váš vnitřní hlas, který vám poradí, zda přijít nebo ne.

Nechci se nikomu svěřovat.

Sdílení je dobrovolné, můžete i jen mlčet a poslouchat ostatní. Ženský kruh je o tom, abyste se cítila příjemně. Pokud se rozhodnete sdílet, můžete, pokud nebudete chtít, prostě s námi jen budete, i to může být pro vás velmi obohacující.

Kdo je Lenka?

Lenka Burkertová je žena, partnerka skvělého muže a máma malé holčičky. Než se jí ale podařilo navázat trvalý láskyplný vztah s jejím mužem a založit rodinu, prošla si cestou plnou vztahových karambolů. Roky se trápila ve vztazích a přitom toužila po miminku. Ačkoliv to pro ni bylo mnohdy náročné, nevzdala se a hledala cesty, jak najít to svoje štěstí, po kterém toužila.

Trvalo jí dlouho, než přišla na to, že musí začít u sebe. Pak se ale pevně rozhodla a začala na sobě pracovat. Navštívila spousty kurzů osobního rozvoje i ženských kruhů, přečetla desítky knih, vzdělávala se na internetu. A hlavně aktivně sama na sobě prováděla všechny možné doporučované techniky a metody, o kterých se doslechla. Postupně krůček po krůčku zlepšovala svůj život.

Když se jí podařilo najít životního partnera a založit rodinu, žila osobním rozvojem dál i při mateřství. Toužila předat to, co se na své cestě naučila, ostatním ženám, a tak vznikl projekt Být sama sebou. Dnes pomáhá dalším ženám na cestě k tomu, aby byly skutečně samy sebou a aby se jim plnily jejich sny a touhy. Jednou z cest, kterou ženám pomáhá, je organizace a vedení ženských kruhů zaměřených na témata, která sama dlouho řešila a kde má co předávat dál.

 

Co můžete očekávat na ženském kruhu s Lenkou: Přitáhni si skvělého partnera?

Ženský kruh s Lenkou: Přitáhni si skvělého partnera

Termín: Neděle 9.8.2020, 15:30 - 18:30 hod.

Místo: Praha 4 - kousek od metra

Cena:

450 Kč vč. DPH

300 Kč vč. DPH

při platbě do 5.8.2020 23:59 hod.

Kapacita pouze 9 žen!

Můžete si koupit večeři pro jednoho v průměrné pražské restauraci nebo získáte:

Přitáhněte si skvělého partnera na ženském kruhu s Lenkou – účast si zajistíte zde:

Jste připravena přitáhnout si skvělého partnera do života?

Na ženském kruhu s Lenkou: Přitáhni si skvělého partnera si vyzkoušíte několik jednoduchých technik, pomocí kterých se přiblížíte k tomu, aby vám váš vysněný muž mohl vstoupit do života. To vše v kruhu podobně naladěných žen, kde zažijete nádhernou ženskou posilující energii, podporu a přijetí. Už nemusíte být sama!

2020 © Lenka Burkertová / Kontakt: lenka@bytsamasebou.cz / Obchodní podmínky / Ochrana osobních údajů