Tato akce skončí za

Dní
Hodin
Minut
Sekund

OBJEDNÁVKA SEZENÍ PSYCH-K®

TÍMTO NÁKUPEM ZÍSKÁTE:

OSOBNÍ SEZENÍ PSYCH-K®

ANO, souhlasím

že sezení trvá 60-90 min.

ANO, souhlasím

že sezení probíhá online s Lenkou Burkertovou

ANO, souhlasím

že sezení je potřeba absolvovat do 3 měsíců od objednání

ANO, souhlasím

že termín sezení si rezervuji elektronicky přes odkaz na kalendář, který mi přijde do e-mailu po zaplacení

ANO, souhlasím

že nabízené termíny online sezení jsou pondělí 10-12h, 14-16h, 19-21h., úterý 9-11h, 11-13h., pátek 14-16h, 16-18h. a vybrané neděle 19-21h.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Děkuji Vám za důvěru

Gratuluji vám k rozhodnutí vzít svoje štěstí do vlastních rukou a začít si tvořit život podle svých představ pomocí metody PSYCH-K®.

Slibuji, že na našem společném sezení PSYCH-K® udělám všechno pro to, aby se Vám to podařilo co nejdříve a co nejlépe.

"Jsem nadšená. Lenka je úžasný průvodce touto metodou, je citlivá a vnímavá. Jednoduchost a efektivnost této metody mě velmi oslovila. Po sezení jsem se cítila skvěle, nabitě a změna omezujícího přesvědčení, kterou jsme společně udělaly, skutečně trvá."
Renata Vodičková
"Technika mi pomohla si uvědomit tu hlubší podstatu a změna nastala téměř okamžitě. Vřele doporučuji sezení s Lenkou při metodě PSYCH-K."
Hanka Pardusová
"Lenku mohu jen doporučit, při sezení jsem cítila její upřímný hluboký zájem. Lenka mi velmi dovedně a s citem pomohla pojmenovat, a tak i lépe porozumět směru, kterým bych ráda nadále kráčela. Téměř hned po ukončení sezení jsem v sobě i svém okolí vnímala reakce na mé nové nastavení."
Vanda Melicharová
"Lenka je velmi podporující a při sezení skvěle pracovala s mou „resistencí“ a efektivně přizpůsobovala průběh sezení a výběr různých postupů. Cítila jsem se opečovaná, v bezpečí a ve správných rukách. Lenku moc doporučuju."
Lucie Rožková
„Překvapilo mě, jak celá metoda je jednoduchá a jak jsme se od jednoho tématu dostaly k podstatě problému, pak se už velmi efektivně a snadno lze přeformátovat na nový program. Lenky vedení je citlivé a vnímavé.“
Hanka Kudová

Potřebujete pomoc?

Napište mi e-mail na lenka@bytsamasebou.cz nebo SMS na 724 357 164.

Ráda Vám poradím a pomohu.

Tato akce skončí za

Dní
Hodin
Minut
Sekund