Tato akce skončí za

Days
Hours
Minutes
Seconds

OBJEDNÁVKA SEZENÍ PSYCH-K®

TÍMTO NÁKUPEM ZÍSKÁTE:

INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ PSYCH-K®

ANO, souhlasím

že sezení trvá 60-90 min.

ANO, souhlasím

že sezení probíhá online s Lenkou Burkertovou

ANO, souhlasím

že sezení je potřeba absolvovat do 3 měsíců od objednání

ANO, souhlasím

že termín sezení si rezervuji elektronicky přes odkaz na kalendář, který mi přijde do e-mailu po zaplacení

ANO, souhlasím

že nabízené termíny online sezení jsou pondělí 10-12h, 14-16h, 19-21h., úterý 9-11h, 11-13h., pátek 14-16h, 16-18h. a vybrané neděle 19-21h.

ANO, souhlasím

že zaplatit mohu kartou online nebo bankovním převodem

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Děkuji Vám za důvěru

Gratuluji vám k rozhodnutí vzít svoje štěstí do vlastních rukou a začít si tvořit život podle svých představ pomocí metody PSYCH-K®.

Slibuji, že na našem společném sezení PSYCH-K® udělám všechno pro to, aby se Vám to podařilo co nejdříve a co nejlépe.

„Sezení Psych-K s Lenkou mi moc pomohlo. Okamžitě po sezení jsem začala plnit svoje akční kroky a nejen je, šla jsem ještě dál. Zbavila jsem se pochyb, strachu být vidět a začala jsem zářit. Děkuji a velmi doporučuji.“
Kateřina Jungwirthová
"Lenku mohu jen doporučit, při sezení jsem cítila její upřímný hluboký zájem. Lenka mi velmi dovedně a s citem pomohla pojmenovat, a tak i lépe porozumět směru, kterým bych ráda nadále kráčela. Téměř hned po ukončení sezení jsem v sobě i svém okolí vnímala reakce na mé nové nastavení."
Vanda Melicharová
"Po sezení PSYCH-K vnímám ve svém životě velký posun. Manžel dostal odvahu zajít za zaměstnavatelem ohledně přidání mzdy a zadařilo se!!! A já - na výplatě ODMĚNA!!! Kromě toho se mi od sezení PSYCH-K zlepšila komunikace, sebevědomí a sebevyjadřování, ačkoliv jsme tohle téma na sezení vůbec neřešily."
Alexandra Michalčík
„Myslim si, ze Lenka ma svojou osobnostou uzasny predpoklad na tuto pracu s klientami, ja po 2 sedeniach vnimam u seba skvely posun a som vdacna Lenke za hlbkoky ludsky, osobny pristup a jej profesionalitu. Zazila som, že PSYCH-K je funkcne a prinosne.“
Barbora Solárová
"Jsem nadšená. Lenka je úžasný průvodce touto metodou, je citlivá a vnímavá. Jednoduchost a efektivnost této metody mě velmi oslovila. Po sezení jsem se cítila skvěle, nabitě a změna omezujícího přesvědčení, kterou jsme společně udělaly, skutečně trvá."
Renata Vodičková

Potřebujete pomoc?

Napište mi e-mail na lenka@bytsamasebou.cz nebo SMS na 724 357 164.

Ráda Vám poradím a pomohu.

Tato akce skončí za

Days
Hours
Minutes
Seconds